WORKSHOPY pre školy: RADOSŤ SA SPOZNÁVAŤSPOZNAŤ SA
A SPLOUPRACOVAŤ
JE RADOSŤ


Každý učiteľ bude azda súhlasiť s tým, že učiť triedu žiakov, kde funguje komunikácia, priateľské vzťahy a kde je medzi žiakmi a učiteľom vytvorená dôvera je úspech. Každý učiteľ chce mať v triede dobrú atmosféru. Nie vždy je to však jednoduché dosiahnuť. 
Práve preto sme vytvorili workshopy pre žiakov a učiteľov, ktorých cieľom je lepšie sa navzájom spoznať, nájsť cestu ako spolupracovať, spoločne niečo vytvoriť, naučiť sa myslieť tímovo a rešpektovať sa navzájom. 
Zároveň môžete spolu so svojou triedou zistiť ako funguje kreatívne a improvizačné myslenie. 
Všetky workshopy sú postavené na učení prostredníctvom hry a vychádzajú z metód tvorivej dramatiky. Práve s týmito metódami máme viac ako 50 ročnú skúsenosť v škole LUDUS. 
Vy máte možnosť vybrať si, aký typ workshopu vám vyhovuje a čo práve vaša trieda potrebuje.Čo workshopmi môžete získať:
  • priateľskejšiu atmosféru v triede
  • tvorivejšie mysliacich žiakov
  • zlepšenie spolupráce medzi žiakmi
  • prehĺbenie vzťahu medzi učiteľom a žiakmi
  • informácie a o študijných typoch a tipy ako sa efektívnejšie učiť.

Možnosť výberu:

Vyberte si typ workshopu pre vašu triedu, dĺžku workshopu a miesto, kde sa workshop bude konať. Deň a čas workshopu si dohodneme telefonicky alebo emailom. 

 
4 typy workshopov
2 hodinový (120 minút) alebo 3 hodinový (180 minút) workshop
workshop v priestoroch SZUŠ LUDUS na Palackého 22 v bratislave, alebo priamo u vás v škole

Cena workshopu:

Cena workshopu sa odvíja od počtu tried. Množstevnú zľavu si dohodnete telefonicky alebo emailom.

120 minútový workshop pre jednu triedu:
130 EUR

180 minútový workshop pre jednu triedu
: 160 EUR

RADOSŤ SPOLU PRACOVAŤ

Spolupráca medzi spolužiakmi, tímový duch, všimavosť a vnímavosť sú hlavné témy tohto workshopu. Všetci žiaci spolu s učiteľom sú interaktívne vtiahnutí do hry a prostredníctvom hry majú možnosť sa lepšie spoznať. Vytvorí sa tým základ pre vzájomný rešpekt a dôveru.  

RADOSŤ ĽAHŠIE ŠTUDOVAŤ

Ako sa ľahšie učiť? Aké postupy a metódy sú pre mňa vhodné? Ako fungujú pamäťové háčiky? Ako sa učiť prostredníctvom myšlienkových máp? To sú otázky, ktoré si často študenti kladú. Tento workshop im umožní spoznať, ako sa efektívnejšie učiť. 

RADOSŤ SPOLU TVORIŤ

Kreativny spôsob riešenia situácii, vzájomná spolupráca a spoločná tvorba sú hlavným cieľom workshopu. To ako funguje kreatívna myseľ a ako rozvíjať kreatívneho ducha, majú možnosť zažiť žiaci spolu s učiteľom práve na tomto workshope. 

RADOSŤ SPOLU IMPROVIZOVAŤ

Ako rýchlejšie generovať nápady, ako vedieť flexibilne reagovať a vedieť pracovať s asociáciami sa môžu  nžiaci naučiť na tomto workshope. Zároveň si môžu vyskúšať a naučiť sa základy improvizačného myslenia prostredníctvom divadelných techník.

Máte otázku ohľadom WORKSHOPOV PRE ŠKOLY? Napíšte nám: